Személy- és vagyonőri álláslehetőség II. kerületi múzeumban

Szerző:
Béres Katalin
2019.05.30. cs., 16.28

Oszd meg másokkal!

Desktop

Cégünk budapesti és pest megyei létesítmények, irodaházak, telephelyek őrzés- védelmi feladatainak ellátására személy- és vagyonőröket keres.

Feladatok:

- objektum, telephelyek felügyelete

- gépjárműforgalom ellenőrzés

- ki- beléptetések

- járőrtevékenység

- biztonságtechnikai rendszerek felügyelete

Amit kínálunk:

- bejelentett munkaviszony

- munkahelynek megfelelő formaruha biztosítása

- stabil, megbízható, kulturált munkakörnyezet minden telephelyen és irodában egyaránt

- támogató háttér

Elvárások:

- érvényes vagyonőri igazolvány

- büntetlen előélet

- precíz, pontos munkavégzés

- rugalmasság

A munkával kapcsolatosan az alábbi telefonszámon várjuk érdeklődését munkanapokon 8.00-16.00 között:

06-30-622 3125

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi mail címen várjuk:

allashirdetes359@gmail.com

+36 (30) 6223125
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Partnerek